БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Про погодження напрямку траси «Нове будівництво повітряної лінії 330 кВ Чернівецька-Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ «Чернівецька» та ПС 330кВ «Тернопільська» (стадія проектування)»

                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                    Проект

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

 

Про погодження напрямку траси «Нове будівництво повітряної лінії 330 кВ Чернівецька-Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ «Чернівецька» та ПС 330кВ «Тернопільська» (стадія проектування)»

 

        Розглянувши клопотання Національної енергетичної компанії «Укренегро» від 01.12.2021 №2355/0304, з метою обєднання зусиль Білобожницької громади з Національною енергетичною компанією «Укренегро» для поліпшиння життя та розвитку країни та територіальної громади, підвищення якості життя мешканців успішного соціального та економічного розвитку громади, для досягнення стабільного соціального і економічного розвитку території громади, створення сприятливих умов діяльності Білобожницької територіальної громади та субєктів господарювання, забезпечення спільного впливу на регуляторні, фінансово-економічні і соціально-політичні процеси в громаді, енергетичного розвитку країни, відповідно до статей 12, 19, 122, 140, 141, 142, 143, 149 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проектне рішення щодо будівництва «Нове будівництво повітряної лінії 330 кВ Чернівецька-Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ «Чернівецька» та ПС 330 кВ «Тернопільська». Тернопільська і Чернівецька області. Інв. № __ новий, стадія проектування «Техніко-економічне обґрунтування». ПЛ 330 кВ Чернівецька-Тернопільська по території Білобожницької громади за таких умов:

1.1. Отримання відповідних письмових погоджень власників та користувачів земельних ділянок по яких проходитиме ПЛ 330 кВ Чернівецька – Тернопільська;

1.2. Попереднього узгодження з користувачами земельних ділянок термінів виконання будівельно-монтажних робіт та здійснення компенсації за можливі збитки (втрати) в період виконання будівельних робіт. Такі збитки (витрати) будуть визначені комісією, яка буде створена на підставі розпорядження сільського голови.

1.3. Участь Замовника будівництва – НЕК «Укренерго» в співфінансуванні окремо визначених обєктів, включених до програми соціально – економічного розвитку Білобожницької громади в період 2023-2025 рр.

2. Виконавчому комітету Білобожницької сільської ради підготувати лист Замовнику будівництва, щодо подання додаткової інформації, а саме:

2.1. Орієнтовних термінів початку та завершення будівництва ПЛ 330 кВ Чернівецька - Тернопільська.

2.2. Умов та обсягів фінансування компенсацій громадянам внаслідок вилучення земельних ділянок які перебувають у приватній власності для розміщення на них опор ПЛ 330кВ Чернівецька – Тернопільська.

2.3. Умови на яких Замовник будівництва планує використовувати земельні ділянки приватної власності для розміщення будівельних майданчиків на період здійснення будівельно-монтажних робіт ПЛ 330 кВ Чернівецька - Тернопільська

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

Сільський голова                                                                          Віктор ШЕПЕТА 

 

 Задорожна Н.

 Білан Т.

 Смеречинська Л.

 Пеляк В.

 Глущук У.І.   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь