БУДАНІВСЬКА ШКОЛА ОДНА З ПЕРШИХ В УКРАЇНІ ОТРИМАЛА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАНЯТЬ З БІАТЛОНУ!

Дата: 14.10.2024 20:35

У селі Підгороднє, що біля Тернополя, відбулись змагання з літнього біатлону, приурочені до п'ятдесятиріччя цього виду спорту на Тернопільщині. Триста учасників з усіх районів області змагалися в чотирьох вікових категоріях.

Фото без опису Фото без опису

На змаганнях була присутня олімпійська чемпіонка з Тернополя біатлоністка Олена БІЛОСЮК, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА Андрій ЧОВГАН, президент Федерації біатлону, депутат Верховної ради України Іван КРУЛЬКО.

"Біатлон - це не тільки надзвичайно важливий прикладний вид спорту, а й національно-патріотичне виховання нашої молоді. Тому саме сьогодні ми запускаємо на Тернопільщині урок біатлону в школах для учнів та учениць сьомих-дев'ятих класів .Перші п'ять шкіл області отримають все необхідне спорядження, пневматичні гвинтівки, стійки для стрільби", — зазначив Іван КРУЛЬКО.

За результатами змагань Буданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів увійшов у п'ятірку шкіл Тернопільської області де вперше в Україні запускається урок біатлону для учнів та учениць сьомих-дев'ятих класів. Буданівська школа отримала п’ять комплектів обладнання для проведення цих уроків.

Вітаємо юних спортсменів Буданівської школи на чолі з тренером Володимиром КАРАШІВСЬКИМ!

Бажаємо, щоб нові заняття були цікавими, пізнавальними та приносили багато позитивних емоцій!

Успіхів у подальших змаганнях!

Фото без опису Фото без опису