У БІЛОБОЖНИЦЬКУ ГРОМАДУ НАДІЙШЛИ КОШТИ НА БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

Дата: 11.10.2024 18:01

4 жовтня Уряд ухвалив постанову «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році». Йшлося про розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам в обсязі 2 мільярдів гривень на забезпечення шкільного харчування дітей у 2024 році.

10 жовтня відбулося чергове засідання сесії Білобожницької сільської ради, на якому депутати підтримали проєкт змін до бюджету, отримавши субвенцію в розмірі 525 тисяч гривень з державного бюджету на харчування учнів 1-4 класів до кінця 2024 року. Державна субвенція гарантує гаряче одноразове харчування для учнів початкових класів, тобто діти зможуть отримати безоплатний сніданок або обід.

Голова громади Віктор ШЕПЕТА дав доручення відділу освіти, молоді та спорту максимально швидко заключити договори з постачальниками та якомога швидше організувати безкоштовне харчування дітей.