СЬОГОДНІ БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЬ ІЗ ДВОМА ГЕРОЯМИ

Дата: 20.08.2024 20:57

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 20 липня, у Білобожницькій громаді прощались із двома Героями, які полягли в бою, захищаючи волю та незалежність України

У селі Полівці в останню дорогу проводили Героя Юрія СТАСИШИНА, в якого залишились матір, донька, три брати, які зараз несуть військову службу, вітчим та кохана дівчина.

Фото без опису Фото без опису

У селі Буданів на останнє місце спочинку проводили Героя Романа ШКРИБАЙЛА, який понад два роки вважався зниклим безвісти. У Романа залишились два сини та дві сестри з сім'ями.

Фото без опису Фото без опису

Нестерпно болісно щоразу втрачати кращих представників української нації, які присвятили своє життя боротьбі за вільну державу, за кожного з нас.

Висловлюємо щирі співчуття всім родичам і близьким полеглих Героїв. Розділяємо спільно з родинами цей гіркий біль втрати.

Назавжди в наших серцях!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!

Фото без опису Фото без опису

Більше фото на Facebook-сторінці Білобожницької громади!