СЬОМА РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ГЕРОЯ ІЗ СЕЛА КРИВОЛУКА ІВАНА СТОРЧАКА

Дата: 12.08.2024 11:29

Сьогодні, 12 серпня 2024 року, виповнюється сьома річниця з дня загибелі Героя із села Криволука СТОРЧАКА Івана Васильовича.

Іван народився 11 січня 1996 року в селі Криволука. Виріс у багатодітній родині. Вчився в початковій школі рідного села, потім — у загальноосвітній школі в сусідньому селі Палашівка. По закінченні школи продовжив навчання у Бучацькому профтехучилищі.

Навесні 2016-го року Іван був призваний на строкову військову службу. В лютому 2017-го підписав контракт і після підготовки у навчальному центрі відбув до зони проведення антитерористичної операції.

12 серпня 2017 року Іван загинув від кулі снайпера під час бою з російськими загарбниками, які відкрили вогонь з гранатометів та великокаліберної зброї по українських укріпленнях неподалік н. п. Водяне Донецької області.

У Героя залишились мати, дві сестри і троє братів.

Свій останній спочинок Герой знайшов на кладовищі села Криволука.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!