БЛАГОДІЙНА ВИСТАВА НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ВІДБУЛАСЬ У БУДАНОВІ

Дата: 15.07.2024 17:12

14 липня у приміщенні Будинку культури села Буданів відбулась благодійна вистава на підтримку ЗСУ "Дячиха" за мотивами комедії Тетяни Сулими. Виставу організовано драматичним гуртком Білобожницької громади під керівництвом режисера-постановника Дмитра СЯКАЛЮКА.

Спільними зусиллями вдалося зібрати суму в розмірі 14 350 гривень та 20 євро! Ці кошти передані активному волонтеру, депутату Білобожницької сільської ради, всечесному отцю Любомиру ФІНКОВСЬКОМУ для закупівлі БПЛА для ЗСУ.

Принагідно звітуємо: два дрони, закуплені отцем Любомиром за кошти з вистав та донати благодійників, вже потрапили до умілих рук наших захисників. Один квадрокоптер отримав підрозділ військовослужбовця із села Калинівщина Миколи ДІДЮКА. Другу ж «пташку» отримав підрозділ військовослужбовця із села Джурин Павла БОСЯКА, який нейтралізовує окупанта на Лиманському напрямі.

Продовжуємо в тому ж дусі!

Дякуємо учасникам драмгуртка за організацію цієї благодійної мистецької акції! Вдячні жителям за те, що своїм внеском долучились до наближення нашої перемоги!

Очікуйте виставу на підтримку ЗСУ у своєму селі!