ВІТАННЯ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

Дата: 14.03.2024 09:55

Щорічно 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.

Рівно десять років тому, у 2014 році, саме цього дня перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану почали формування добровольчого батальйону для захисту України від російської збройної агресії. Після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році ми пам’ятаємо черги до територіальних центрів комплектування, які складалися із відданих чоловіків і жінок, яких палкі переконання, відданість та любов до рідного краю спонукали до захисту рідної землі від окупанта.

У цей день щиро вітаємо всіх жителів Білобожницької громади, які боролися і продовжують боротися за територіальну цілісність і суверенітет рідної держави! Саме Ви втілюєте той дух козацького волелюбства, який віками штовхав наших предків у бій проти загарбників!

Бажаємо міцного здоров'я, надійних товаришів поруч, Божого захисту, сили духу та нових перемог для нашої славної України! Низький Вам уклін і щира вдячність за непорушну віру, титанічну волю, мужність, відданість та незламність!

Сьогодні молимося за найшвидшу перемогу України над ворогом і за повернення до рідних домівок живими і здоровими всіх наших захисників, всіх полонених та безвісти зниклих.

Також згадуємо у молитві сьогодні всіх, хто віддав власне життя за волю і незалежність України. Вони назавжди у наших серцях!

З днем відваги, мужності, доблесті та честі!

З повагою - сільський голова Віктор ШЕПЕТА.