ВІТАННЯ ЗІ СТРІТЕННЯМ ГОСПОДНІМ!

Дата: 02.02.2024 08:38

Сьогодні, 02 лютого, згідно з церковним календарем, в Україні відзначають свято Стрітення Господнього.

Це день, коли ми вшановуємо зустріч Ісуса Христа, Сина Божого, з народом. Адже саме цього дня, згідно з церковними переказами, через 40 днів після народження Ісуса, Діва Марія та Йосип принесли немовля до Єрусалимського храму, щоб подякувати Господу. У святині на них уже чекав Симеон Богоприємець, який і став символом народу. Він жив майже 300 років, очікуючи зустрічі з Ісусом. Щойно він узяв малюка на руки, то одразу помер. Цим він визнав у Христі Визволителя, про якого йшлося у пророцтві і проголосив появу Месії на світ.

Щиро вітаємо всіх жителів Білобожницької громади зі світлим святом Стрітення Господнього! Нехай Божественне знамення цього дня віщує Вам про прийдешні хороші та приємні звістки! Хай Всемилостивий Господь береже наших захисників, утверджує нас всіх у вірі, наповнює наснагою, стійкістю та непохитністю перед лицем загрози!

Божого благословіння, добра, миру і найшвидшої перемоги!

З повагою - сільський голова Віктор ШЕПЕТА.