ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО!

Дата: 14.09.2023 13:02

Сьогодні, 14 вересня, відзначаємо одне з дванадцяти найбільших християнських свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Дане свято відзначається в пам'ять про знайдення та підняття з землі Хреста, на якому був розіп'ятий Ісус Христос.

Значну частину своєї нелегкої історії наша Україна несе важкий Хрест гноблення та уярмлення. Та віримо, що Господь завжди з нами і допоможе нам здолати всі страждання й відродитись як могутня держава вільного народу!

Насамперед, щиро вітаємо наших незламних воїнів, які щоденно наближають цей очікуваний момент перемоги та відродження!

Також вітаємо всіх жителів Білобожницької громади, які сьогодні відзначають дане велике свято!

Нехай Господь наповнить вірою та наснагою для пришвидшення перемоги над ворогом, а в подальшому - для розквіту і відбудови нашої держави!

З повагою, сільський голова Віктор ШЕПЕТА.