У СЕЛІ БАЗАР ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ САДОК

Дата: 05.09.2023 15:48

4 вересня, у початок нового навчального року в Базарському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулось відкриття структурного підрозділу дошкільної освіти. Програму святкового заходу вела заступник директора Базарського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ганна ВАСИЛИШИН.

Голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА з вітальним словом виступив до присутніх та побажав дітям успішного та спокійного навчального року.

Також на заході були присутні: секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА; начальник відділу освіти, молоді і спорту Наталія СЛОБОДЯН; депутат Білобожницької сільської ради Василь ГУЛЕЙ; староста Базарського округу Іван МОТУЗИШИН.

Фото без опису Фото без опису

З іграшками, пледами та постільною білизною для дитячого садка, захід також відвідала начальник земельного відділу ТОВ "Калина Фармінг" Леся ГНІДАНИК.

З бюджету Білобожницької громади на відкриття оновленого дитячого садочку було виділено близько 142 000 тисячі гривень, які були затрачені на облаштування санвузла та підключення водопостачання у сховищі, а також на встановлення освітлення, закупівлю нового посуду та іграшок.

Також відкриття даного садочку стало можливим завдяки ТОВ "Калина Фармінг", чия допомога включала, зокрема, капітальний ремонт двох приміщень та частковий косметичний ремонт кімнати, який розпочався вкінці 2021 року, а також встановлення ігрового дитячого майданчику. Загальна сума наданої допомоги склала близько 405 000 тисяч гривень. Висловлюємо подяку ТОВ "Калина Фармінг" за надану допомогу у відкритті оновленого дитячого садка!

Фото без опису Фото без опису

Плідною співпрацею творимо комфортні умови для розвитку наших дітей!