ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!

Дата: 31.08.2023 19:06

Вже ось-ось 1 вересня - початок нового навчального року. У часі війни ми усвідомлюємо цінність цієї події, адже маємо можливість розпочати новий навчальний рік у стінах рідних навчальних закладів. Все це - завдячуючи Богу, ЗСУ та всім небайдужим людям, які допомагають наближати перемогу України над ворогом.

Фото без опису Фото без опису

Цьогоріч освітніми послугами буде охоплено 903 дитини у закладах загальної середньої освіти та 147 дітей у закладах дошкільної освіти. Функціонуватиме 11 закладів загальної середньої освіти (в тому числі 3 філії), 9 закладів дошкільної освіти та два структурні підрозділи дошкільної освіти у складі закладів загальної середньої (Базарський ЗЗСО та Джуринськослобідківська філія).

Провідну роль у наданні якісних освітніх послуг відіграє освітнє середовище, у якому перебувають діти. З урахуванням пріоритетності потреб, керівництвом громади, відділом освіти, молоді та спорту протягом літа було організовано виконання поточних, капітальних ремонтних робіт, придбання товарів та послуг для забезпечення комфортних умов навчання та здійснення безпекових заходів перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти. В усіх закладах облаштовано укриття відповідно до листа ДСНС України від 14.06.2022 № 03-1870/162-2 «Про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти». На облаштування укриттів з місцевого бюджету направлено 250 000 грн. На проведення ремонтних робіт по закладах освіти було направлено більше 500 000 грн.

Білобожницькою сільською радою направлено лист-клопотання на Раду оборони Тернопільської області про дозвіл проведення занять в очному форматі.

Не забуваємо і про організацію повноцінного харчування. З 1 вересня 2023 року, відповідно до затвердженої Програми харчування пільгових категорій дітей дошкільного та шкільного віку, вартість надання послуг з одноразового харчування одного учня в закладах загальної середньої освіти Білобожницької громади становитиме 30 грн. Безоплатним харчуванням забезпечуватимуться діти з числа:

- дітей-сиріт, напівсиріт;

- дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей, які виховуються в сім’ях, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей, які навчаються в інклюзивних класах;

- дітей учасників російсько-української війни;

- дітей, яким надано статус внутрішньо переміщених осіб;

- дітей, батьки яких мобілізовані до лав ЗСУ.

Нехай новий навчальний рік стане переможним, сповненим новими досягненнями і здобутками! Віримо, що разом зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою!