ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ЗАЛУ КОСІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 30.08.2023 14:29

У понеділок, 28 серпня, у с. Косів відбувся концерт присвячений Дню Незалежності України, який знаменує собою відкриття повністю оновленого залу Будинку культури.

Фото без опису Фото без опису

Концертна програма включала в себе:

- Вокальні, інструментальні, хореографічні та декламаторські номери Косівського Будинку культури;

- Мішаний вокальний ансамбль Білобожницького Будинку культури;

- Вокальний ансамбль «Оберіг» с. Звиняч;

- Хореографічний колектив та вокальні номери Буданівського Будинку культури.

На початку заходу дітьми села Косів було здійснено ходу до місця спочинку Героя Петра НЕДІЛЬСЬКОГО та в глибокій шані встановлено квіти та свічки на його могилі.

Голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА разом з депутатом Тернопільської обласної ради, директором ПАП «Дзвін» Василем Степановичем ГРАДОВИМ та начальницею гуманітарного відділу Чортківської РВА Галиною ЧАЙКІВСЬКОЮ виступили до всіх присутніх з вітальним словом. Після цього на сцену запросили дружину Героя Петра НЕДІЛЬСЬКОГО, якій головою громади було вручено нагрудний знак-хрест «Честь і Слава», як посмертна нагорода відважному воїну, який мужньо боровся за нашу країну та віддав власне життя. Також дружина Героя отримала грошову премію від ПАП «Дзвін».

Фото без опису Фото без опису

Слідом на сцену запросили директора Будинку культури Андрія ПІСЯКА, чиїми силами, за кошти бюджету Білобожницької громади, і було повністю проведено ремонт залу. Також головою громади Віктором ШЕПЕТОЮ було вручено грамоту для колишнього директора СБК Петра ПІСЯКА за багаторічну плідну працю у галузі культури Білобожницької громади та розвиток художньої самодіяльності. Директором ПАП «Дзвін» Василем ГРАДОВИМ було вручено сьогоднішньому директору СБК Андрію Пісяку відеопроєктор для подальшої активної та продуктивної роботи, а також грошову премію від підприємства.

Фото без опису Фото без опису

Висловлюємо щиру подяку Василю Степановичу ГРАДОВОМУ, як депутату Тернопільської обласної ради за попереднє перекриття даху даного Будинку культури!

Саме завдяки співпраці та докладеним спільним зусиллям влади й підприємництва стають можливими відчутні позитивні зрушення в розвитку різноманітних галузей інфраструктури у нашій громаді!