У БІЛОБОЖНИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 28.08.2023 13:00

У неділю, 27 серпня, у с. Білобожниця на центральній площі біля Будинку культури відбувся захід з відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України.

Фото без опису Фото без опису

Перед початком концертної програми всечесними отцями Михайлом КРАВЧУКОМ (ПЦУ) та Андрієм МЕЛЬНИКОМ (УГКЦ) було проведено освячення встановленого біля Будинку культури флагштоку, на якому гордо замайорів Державний прапор України. Освячений прапор було піднято родичами загиблих Героїв сіл Білобожниці та Калинівщини. Також всечесними отцями під час заходу було проведено молебень за Україну.

Фото без опису Фото без опису

Після підняття прапора учнями та ученицями Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. було здійснено ходу до місця спочинку полеглих Героїв с. Білобожниця та в глибокій шані встановлено квіти та свічки на їхніх могилах.

Також програму заходу склали:

- Виступ народного аматорського хору «Відгомін» Білобожницького СБК під керівництвом хормейстера Василя ГРАДОВОГО, керівника оркестрової групи Василя МАНДЗІЯ та керівниці вокальних ансамблів Наталії МАЙХРУК;

- Хореографічні номери за участю учнів та учениць Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., а також дошкільнят Білобожницького ЗДО «Дзвіночок»

- Вокальні номери працівників культури Білобожницької громади, також уродженця м. Чорткова, що тривалий час проживає в Америці Олександра МОСКАЛЬОНОВА;

Фото без опису Фото без опису

- Інструментальні номери колективу м. Чорткова «Старі Меломани» під керівництвом Василя Мандзія, які регулярно проводять благодійні акції на потреби ЗСУ;

- Підготовлена вчителями Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. фотозона біля Будинку культури, на якій було виведено найкращі українські чесноти.

Голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА виступив до усіх присутніх з вітальним словом та висловив щиру подяку нашим військовим за незламний захист та можливість відзначення великих державних свят.

Також на заході була присутня очільниця гуманітарного відділу Чортківської РВА Галина ЧАЙКІВСЬКА, яка також виступила до присутніх, та разом з тим вручила подяки від командира військової частини А1728 ВМС ЗСУ Андрія САМУСЕНКА голові громади Віктору ШЕПЕТІ та секретарю Білобожницької сільської ради Надії ЗАДОРОЖНІЙ за надання допомоги Військово-Морським Силам ЗСУ.

По закінченню заходу до слова вийшла Ольга БАРНА - дружина полеглого Героя Олега БАРНИ, яка висловила подяку керівництву громади, організаторам і всім учасникам за проведений захід та сповнила усіх присутніх вірою у найшвидшу перемогу.

Подібні заходи є особливо важливими у воєнний час, адже сприяють єдності, патріотизму та формуванню національної самосвідомості та окресленню нашої ідентичності!