БУДУЄМО ДРУЖНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ!

Дата: 23.08.2023 20:48

Сьогодні, 23 серпня, в рамках Програми благодійної швейцарської організації "Terre des hommes", яка співпрацює з благодійним фондом "Посмішка ЮА", в Білобожницьку ЗОШ І - ІІІ ст. було надано обладнання, що включає технічні та методологічні матеріали: ноутбук, портативну акустику, гімнастичні палиці, обручі, м'ячі, ігри. Попередньо було завезено бокси зі шкільним приладдям, настільними іграми та моделюючими компонентами. Все для того, щоб створити умови для проведення позакласних заходів за методологією "Рух, ігри, спорт та креативність. Діяльність просторів дружніх до дитини".

Фото без опису Фото без опису

Даний проєкт спрямований на покращення психосоціального стану учнів закладу, що є дуже важливим в наш нелегкий час. Реалізовуватимуть впровадження програми проєкту підготовлені та сертифіковані вчителі Галина Романів та Ірина Греньків, які пройшли тренінги для фасилітаторів.

Фото без опису  Фото без опису

Кожна дитина має право на щасливе дитинство. Це стає дуже просто саме з "Terre des hommes"! Долучайтесь до проєктів благодійних фондів та організацій! Хай шкільне життя наших дітей стає цікавішим!