У ДЖУРИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

Дата: 03.07.2023 10:53

02 липня, в річницю етапу в’язнів Чортківської тюрми до Умані з подальшою стратою їх там комуно-більшовицькою репресивною машиною (1941 р.), у с. Джурин, біля символічної могили Борцям за волю України, відбувся пам'ятний захід, присвячений вшануванню пам'яті Героїв села Джурин.

Працівники культури Білобожницької громади розпочали захід щемливою художньою програмою, спрямованою на прославлення величі духу наших мужніх Героїв.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Всечесні отці Степан КАЦАН (ПЦУ) та Михайло ДМИТРИК (УГКЦ) відправили поминальну панахиду біля символічної могили, а також на могилах полеглих Героїв.

Після цього секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА виступила до присутніх, висловлюючи щирі співчуття родичам полеглих та особисто вручила їм нагрудні знаки-хрести «Честь і Слава», якими нагороджені посмертно відважні Герої, що віддали життя за Україну: Руслан КОЦЮК, Степан БЕРЕЗНІЦЬКИЙ, Володимир ГОРИН, Олександр ПЕТРИШИН та Іван СТОРЧАК.

З погляду на сучасність через історичну призму, стає очевидним беззаперечний факт тяглості боротьби українського волелюбного народу проти загарбницького російського шовінізму.

Щиро завдячуємо нашим непохитним воїнам, які, в жорстокій боротьбі за свободу, спокій та добробут рідного краю, віддають найдорожче – власне життя! Шануємо наших Героїв і твердо віримо в остаточну перемогу над віковічним ворогом!

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!