БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 06.03.2023 11:33

Правила прийому до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік

Шановні батьки!

Зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Білобожницької громади здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 та наказу відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради № 13-од від 03.03.2023 р. «Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади Білобожницької сільської ради у 2023/2024 навчальному році».

Для зарахування дітей до першого класу батькам потрібно подати заявку в електронній формі!!!

Щоб подати заяву необхідно :

✔️Зареєструватись на сайті https://school.isuo.org/,

✔️Обрати заклад загальної середньої освіти,

✔️Створити заявку

✔️Підтвердити її документами у закладі.

Після подання заяви та надання у заклад освіти повного переліку документів, заява опрацьовується працівником школи.

Якщо із поважних причин Ви не можете подати заяву, то Вас може зареєструвати відповідальний адміністратор у школі.

Про статус розгляду заявки одному з батьків або законному представнику, прийде сповіщення на електронну пошту вказану під час реєстрації.