У БІЛОБОЖНИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Дата: 01.03.2023 20:40

Сьогодні, у перший день весни, учні Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. разом зі своїми наставниками вшанували пам'ять талановитої української поетеси, драматурга і перекладачки Лесі Українки. За багаторічною традицією школи, ми покладаємо вінок вдячності до підніжжя пам'ятника цій нескореній жінці-митцю, щоб вкотре утвердити її пророчі слова:

"Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!"

Фото без опису Фото без опису

Так, вона для нас є прикладом незгасимої любові до рідної землі і мови, у неї ми вчимося вірити у власні сили і діяти, незважаючи на труднощі. Бо, мабуть, у тому й незламність нашого народу, що ми в історичні моменти рішуче можемо "на гору круту крем'яную камінь важкий підіймать" і "крізь сльози сміятись, серед лиха співати пісні, без надії таки сподіватись!"

Так! Ми повні надії! Україна переможе, бо ми сильні! Сьогоднішні діти продовжують мрію Лесі: вони навчаються рідною мовою, знають історію і шанують традиції України. У перший день весни біля Тебе, Українко, вони подячно читають незабутні поетичні рядки!