ВІТАННЯ З НОВИМ 2023 РОКОМ

Дата: 01.01.2023 00:02

Ось і настав момент, коли 2022 рік відійшов у минуле. Він, однозначно, залишиться найважчим в сучасній історії нашої країни.

Ми вимушені були зіткнутися з найстрашнішим проявом людського безумства, варварства та ненависті - з війною. Нам усім було надзвичайно важко, страшно та гірко. Проте, ми вистояли.

Всупереч усім прогнозам, ми показали цілому світу, що ми, по-справжньому, єдиний і непереможний народ, який щиро сповідує свободу як свою основоположну цінність та національну ідею.

Дякуємо нашим воїнам, які і в новорічну ніч невтомно боронять наш спокій. В свою чергу даруємо їм найглибшу шану, максимальну всебічну підтримку та бажаємо якнайшвидше живими і здоровими повернутись до своїх рідних домівок.

Згадаймо сьогодні у молитві усіх захисників та захисниць, які ціною власного життя захистили Україну і українців. Завдяки відважності та жертовності яких ми сьогодні живі та дочекались Нового року.

Шановні жителі нашої громади, дякуємо кожному з Вас, хто цього року плідно працював задля допомоги ЗСУ та пришвидшення перемоги.

Також щиро бажаємо усім, щоб у Новому Році всі плани, які перекреслив минулий, були сторицею втілені у життя.

Нехай 2023-й принесе ту очікувану блаженну мить, коли ми всі прокинемось зранку від радісної звістки: "Перемога!"

З НОВИМ 2023 РОКОМ!

З повагою сільський голова Віктор ШЕПЕТА.