МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ОЗДОРОВЧИМИ ВИПЛАТАМИ З МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 09.12.2022 17:16

Відповідно до реформи, заробітня плата працівникам надходить згідно укладених угод пацієнтів з лікарями через Національну службу охорони Здоров'я.

Реформа передбачала скорочення ФАП-ів.

Проте, розуміючи всю необхідність наявності медичних працівників у кожному, навіть найменшому, селі громади, і оскільки заробленими медиками коштів достатньо лише на виплату заробітньої плати, бюджет Білобожницької сільської ради взяв на себе додаткові виплати.

На П'ятнадцятій Сесії Білобожницької сільської ради було додатково виділено 284 500 тис. грн. для виплати матеріальної допомоги на оздоровлення усім медичним працівникам первинної ланки охорони здоров'я на території громади.

Також хочемо нагадати, що з сільського бюджету фінансувались енергоносії, лікарські засоби невідкладної допомоги, а також проведення ремонтних робіт та благоустрою і т. ін.

Велика подяка від медичного колективу Білобожницької громади сільському голові Віктору ШЕПЕТІ, а також усьому депутатському корпусу громади!

Дякуємо, що підтримуєте медичну сферу нашої громади в цей нелегкий час!