БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА НАСТУПНІ БЛАГОДІЙНІ КОНЦЕРТИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 04.10.2022 08:37

Два тижні тому інтелігенція Білобожницької громади та інші небайдужі талановиті особистості, у складі мішаного хору Будинку культури с. Білобожниця (керівник – Василь Градовий), солістів, дуетів, тріо, вокальних ансамблів (керівниця – Наталія Майхрук) започаткували проведення низки благодійних концертів на підтримку воїнів з кожного села нашої громади. Перші концерти пройшли у Будинках культури сіл Буданова та Косова, а в неділю 2-го жовтня були проведені в приміщенні спортивного залу школи села Базар та будинку культури села Полівці. Також до виступів долучились місцеві аматори.

Концертну програму склали духовно-патріотичні пісні, зокрема:

- Хорові пісні («Осанна Україні», «Чом, чом, земле», «Молитва до Бога», «Наш стяг», «Батько наш Бандера», «Боже, Великий, Єдиний», «Спіть, хлопці, спіть», «Ой, у лузі червона калина»);

- Сольні пісні (Заєць Ірина «Ти солдат України», Сенюк Іван «Перемога», Василишин Ганна «Молитва за Україну», «Нас весна не там зустріла», Гузік Василь «Від’їжджали хлопці з рідного села», Гулей Василь «Мій борг», Іваськів Софія «Нас весна не там зустріла», Гаврилюк Марія «Живи»);

- Дует в складі Кушніра Ігора та Сенюка Івана «Лелеки»;

- Вокальне тріо у складі Майхрук Наталії, Зоряни Байтали та Оксани Деренюк «Молитва за Україну»;

- Вокальний квартет у складі Байтали Зоряни, Бойчук Андріани, Кушніра Ігора та Сенюка Івана «Козачка»);

- Ансамблі (чоловічий - «Козацькому роду нема переводу», мішаний ансамбль у складі Майхрук Наталії, Бойчук Андріани, Деренюк Оксани, Байтали Зоряни, Кушніра Ігоря, Сенюка Івана «Гей, видно село»

Жителі сіл надзвичайно приємно вразили теплотою прийому, гостинністю, небайдужістю та активно долучились до пожертв.

Не менш завзято показали себе школярі, які взяли на себе проведення ярмарок солодощів, на яких було зібрано значні суми коштів, які підуть на потреби захисників з кожного села.

Дякуємо всім, хто не забуває вносити свій вклад в нашу місію! З потужною культурною боротьбою в тилу ми пришвидшимо нашу перемогу на фронті і звільнимо рідну землю від нахабних посіпак-загарбників!

Слава Україні! Героям Слава!