МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ З БЮДЖЕТУ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ НА ФОРМУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 03.10.2022 15:45

Літо залишилось позаду, а попереду невгамовно насувається холодна пора року, тому необхідно пам’ятати про забезпечення усім необхідним спорядженням наших захисників, які неустанно борються за нас зі злісним і підступним ворогом.

З бюджету Білобожницької громади 29-го вересня було виділено мільйон гривень, на які буде закуплено і передано зимову форму для батальйонів територіальної оборони Тернопільської області. Задля здійснення централізованої закупівлі, кошти передано до Тернопільського бюджету.

Не забуваємо про наших воїнів у ці важкі часи і всіма силами допомагаємо їм максимально ефективно знищувати агресора і здобувати право на свободу для нас і наших дітей!

Слава Україні! Героям Слава!