З ДНЕМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ 2022!

Дата: 02.10.2022 13:40

Від початку підступного повномасштабного збройного вторгнення з боку російської федерації тисячі громадян України, які ще вчора були цивільними працівниками різних мирних професій та з різним рівнем військової підготовки, взяли до рук зброю та поповнили лави Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Ці люди усвідомлюючи повноту своєї відповідальності перед своєю країною та своїми сім'ями, без жодних вагань та сумнівів згуртувалися і стали на захист міст України від російських окупантів.

В цей день хочемо привітати мужніх воїнів територіальної оборони, зокрема 105-ту бригаду ТрО Тернопільської області, і особливо 80-й батальйон ТрО Чортківського району.

Щиро дякуємо Вам за мужність та безстрашність, і бажаємо міцності вольового духу, сил, терпіння, здоров’я та наснаги у Вашій надлюдській справі! Віримо у перемогу та щоденно молимось за Вас!

З повагою, сільський голова Віктор Шепета.