З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ 2022!

Дата: 02.10.2022 13:38

Традиційно кожного року в Україні в першу неділю жовтня відзначають День працівників освіти.

Вчитель - це не просто людина, яка може пояснити чергову тему на уроці. Вчитель є духовним наставником, морально-етичним ментором та провідником у світ просвітництва та обізнаності.

Бути вчителем - означає нести відповідальність за подальші долі кількох десятків недосвідчених життів, які тільки починають прокладати свою стежину. І якою буде ця стежина залежить саме від вчителя.

Це надзвичайно відповідальна професія, яка потребує глибокого життєвого досвіду, щирого серця, вміння розкривати людські душі та вкладати в них зерно мудрості та любові.

Хочемо побажати працівникам усіх освітніх закладів Білобожницької громади, в тому числі Джуринської мистецької школи, міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя, професійних успіхів, натхнення та творчого піднесення у Вашій нелегкій справі!

Пам'ятайте, що Ви формуєте майбутнє нашої країни, покоління, яке буде боротись за свободу, славу, та краще життя на нашій Батьківщині!

З повагою, сільський голова, Віктор Шепета.