Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 25.09.2022 11:11

Шановні працівники дошкільної освіти ! Прийміть щирі вітання з Всеукраїнським ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дорогі вихователі, помічники, методисти,  завідувачі, музичні керівники, кухарі, завгоспи ! Любові, яку ви віддаєте нашому підростаючому поколінню, вистачить на цілий Всесвіт!

В теперішніх умовах хочеться, щоб мирне небо над Україною стало звичайним явищем! Щоб щасливі обличчя дітей зустрічали дорослих і надихали на нові звершення! Щоб кожен українець відчув впевненість у майбутньому! Щоб наша держава стала сильнішою! Щоб панував на Землі мир!

Всім, хто вкладає душу в освіту та піклування за дошкільнятами, бажаємо натхнення, завзяття, нестримних ідей та планів, міцного здоров’я і світлих думок!

Ми – українці, незламна нація! Нам судилося бути щасливими і вільними! Тож виховуймо наших дітей в любові, злагоді і надії  та з вірою у краще майбутнє.