З Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 08:35

29 липня 2021 року, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України - щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, стара радянська традиція нарешті пішла в минуле, Указом Президента № 333/2021 святкування Дня молоді перенесено на 12 серпня.

Тепер Україна відзначає це свято разом з усім світом — 12 серпня.

Сьогодні, у складні часи змін, в яких опинилося наше покоління, особливо хочеться побажати кожному зберегти в душі те, що є основною рушійною силою молодості, – віру. Вам відкриті усі дороги та підвладні будь-які вершини.

Головне, що визначає ваш шлях, – мета, яку ви перед собою ставите. Пам’ятайте, ви – сила, і саме за вами – майбутнє України. Мирного неба над головами. Молодь, зі святом вас!