В Білобожниці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2022 08:21

Фото без описуСьогодні, 21 лютого, біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм та панахида в знак вшанування 8-ї річниці розстрілів на Майдані Незалежності. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

На даному заході була присутня мати загиблого воїна АТО Івана Сторчака - Марія Сторчак, дружина загиблого воїна АТО Руслана Коцюка - Іванна Коцюк, а також представники влади з району, а саме заступник голови Чортківської районної адміністрації Новінчук Степан, заступник голови Чортківської районної ради Зоряна Сасанчин, начальник відділу з гуманітарних питань Чортківської райдержадміністрації Галина Чайківська.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам′ять загиблих хвилиною мовчання та в скорботі й пошані схилили голови.

Опісля присутні поклали квіти та лампади до пам’ятного знака Героям України.

Спільно молитву відслужили о. Михайло Кравчук ПЦУ, о. Любомир Фінковський ПЦУ, о. Павло Вандяк УГКЦ.