Святкування Дня села у Палашівці

Дата: 27.07.2021 09:43

Фото без опису25 липня 2021 року, у селі Палашівка відбулося святкування Дня села. Свято розпочалося з футбольного матчу між ФК «Галичина» і ФК «Вигнанка» з рахунком 3:0.

Після завершення матчу на гостей та жителів села чекав святковий концерт на якому були запрошені гості із сіл Калинівщина, Семаківці та Шульганівка, які радо виступали на святкові сцені.

Під час святкування згадували усі заклади села та людей які в них працюють, а саме: школу, дошкільний заклад, фельдшерський пункт, бібліотеку, клуб, працівників газового господарства, працівників старостинського округу, магазини і бар, футбольну команду, настоятеля церкви та церковний хор та тих хто працює закордоном -  даруючи всім слова вітання.

Хвилиною мовчання та словами скорботи вшанували пам’ять загиблого на Сході України земляка, учасника АТО Сторчака Івана, присвятивши йому пісню у виконанні місцевого чоловічого ансамблю.

Не обминули тих кому давно за дев’яносто та того хто є наймолодшим жителем села, де староста привітав їх подарунками.

У святкуванні участь брали місцеві хлопці та дівчата, учні школи, дошкільний заклад, церковний хор, чоловічий ансамбль.

Працівники дошкільного закладу пригощали всіх бажаючих рибною юшкою, різними бутербродами та смаколиками.

Другою частиною святкування були «Козацькі розваги», де участь прийняли як хлопці так і дівчата. Змагалися учасники у таких іграх: перетягування канату, амреслінг, бій на колоді, лазіння по стовпі. Всі переможці були нагороджені подарунками, а від спонсорів за участь у лотереї «живими пернатими» подарунками.

На кінець святкування всіх радо розважав музичний гурт "Весняний цвіт".

Староста села Слободян Н.В., висловлює подяку усім присутнім на святкуванні, а зокрема секретарю Білобожницької сільської ради Задорожні Н.В., керівнику ПАП «Довіра» Войцишину О.І., представнику ТОВ «Агрополіс» Клочко Я.І., ТОВ "Агрокомпанія Прикарпаття", ТОВ "Контінентал Фармерз Груп", а також односельчанам, молоді села та дітям за участь та допомогу.