Вперше на стадіоні села Білобожниця відбувся футбольний матч із збірною «Нива Тернопіль» (ветерани)

Дата: 19.07.2021 17:08

Фото без описуВчора, 18 липня 2021 року, на стадіоні села Білобожниця відбулася історична подія для любителів футболу всієї нашої громади, адже вперше на сільському стадіоні зустрілися дві команди – це футбольні легенди тернопільської «Ниви» (ветерани) та гравці об’єднаної Білобожницької громади (ветерани), які разом утворили одну команду.

Перед початком футбольної зустрічі учасників змагань привітав голова громади Віктор Шепета, який відзначив про надзвичайну важливість даної гри для виховання підростаючого покоління.

Капітан команди «Нива» Ігор Біскуп подарував голові Білобожницької громади футбольний м’яч з автографами футболістів «Ниви», навзаєм отриманому подарунку Віктор Шепета разом з підприємцем Іваном Блаженко подарували футболістам тернопільської «Ниви» кубок власноруч викуваний із металу фірмою Івана Блаженка.

З вітальними словами до учасників гри і болільників звернувся заступник декана факультету фізичного виховання ТНПУ ім..В.Гнатюка Ярослав Боднар, який ознайомив всіх присутніх глядачів із зірковим складом тернопільської «Ниви» розказавши про їхні заслуги та досягнення у спорті:

Віталій Назарук, Ігор Сороцький, Роман Мацюпа, Ігор Біскуп, Євген Безупко, Михайло Демянчук, Олег Тимець, Матвій Николайчук, Анатолій Назаренко, Олег Бендесюк, Ігор Бендесюк, Володимир Мандзюк, Ярослав Рикун, Ігор Яворський, Сергій Богородіченко та Олег Ющенко.

Гравців збірної команди Білобожницької громади (ветерани) представив директор КУ «Центр розвитку» Василь Гнатович Градовий:

1. Кубик Зеновій с. Ромашівка;

2. Феник Ігор с.Косів;

3. Даньо Микола с. Косів;

4. Блаженко Іван с. Джуринська Слобідка;

5. Тимофій Степан с. Білобожниця;

6. Сташків Володимир с. Косів;

7. Йосифів Ігор с. Білобожниця;

8. Шевців Василь с. Білобожниця;

9. Бойко Степан с. Звиняч;

10. Ласківський Степан с. Звиняч;

11. Калинович Іван с. Звиняч;

12. Градовий Василь с. Звиняч;

13. Гайовий Павло с. Ромашівка;

14. Дмитровський Мирослав с. Джуринська Слобідка;

15. Махній Ігор с. Ромашівка;

16. Погорецький Степан с. Ридодуби;

17. Йосифів Степан с. Білобожниця;

18. Деркач Олег с. Семаківці

19. Бойко Іван с. Звиняч;

20. Клапатий Михайло.

Футбольний матч завершився із перевагою футболістів тернопільської «Ниви» з рахунком 5:1.

Щоправда як мінімум чотири виходи з воротарем один на один не використали гравці збірної Білобожницької громади.

Гру обслуговувала бригада у складі: головний суддя Іван Віцентович; судді на лініях – Гошуляк Орест, Кільчицький Зеновій.

Представляв команду Білобожницької громади - Здебський Михайло.

В перериві футбольного матчу відбулося змагання серед дітвори на кращого жонглера м’ячем, де переможцем став учень Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Станіслав Ставничий, який отримав в подарунок футбольний м’яч із автографами збірної тернопільської «Ниви».

Фото без описуФото без опису

Всі учасники змагань та глядачі надзвичайно вдячні Віктору Шепеті, Василю Гнатовичу Градовому, Ярославу Боднару, завдяки яким відбулася ця пам’ятна та історична подія для любителів спорту усієї Білобожницької громади.

Більше фотографій на сторінці ФБ Biloboznucka Gromada