Відбулася робоча зустріч з працівниками закладів культури Білобожницької громади

Дата: 04.06.2021 09:49

Вчора, 03 червня 2021 року, директор КУ "Центр розвитку" Василь Градовий провів робочу зустріч з працівниками закладів культури Білобожницької громади.

Під час даної зустрічі було розглянуто та обговорено низку питань, а саме:

- про трудову дисципліну;

- про підготовку масових заходів до державних свят та відзначення пам'ятних дат в умовах карантину;

- обговорення перспективного плану роботи до кінця року;

- про важливість висвітлення своєї роботи у засобах масової інформації;

Також, були підняті та обговорені питання про потреби Будинків культури та сільських клубів.

Директор Василь Градовий зазначив, що такі зустрічі з працівниками закладів культури будуть проводитися щоквартально, де узагальнюватимуться підсумки роботи та обговорюватимуться плани на майбутнє.

А також, планується проведення виїзних нарад з метою ознайомлення з роботою та обміном досвіду кожного культосвітнього закладу Білобожницької громади.