Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 08.02.2021 09:55

Фото без описуВідділ соціального захисту населення Білобожницької сільської ради повідомляє, що 2021 році Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передбачено кошти на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб. Крім того, Верховна Рада України  ратифікувала угоду між Урядом України і Урядом Німеччини щодо залучення котів від німецького державного банку розвитку для надання пільгових кредитів на житло для внутрішньо переміщених осіб. Завдяки цій угоді внутрішньо переміщені особи зможуть отримати пільгові кредити на  прийняте в експлуатацію житло.

За більш детальною інформацією щодо реєстрації на отримання кредиту необхідно звертатися в Тернопільське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», яке знаходиться за адресою: м Тернопіль, вул. Грушевського 8 каб.444 тел (0352) 430978

Вся необхідна інформація щодо програм кредитування розміщена на сайті