ЗІ СВЯТОМ ,ДОРОГІ ВИХОВАНЦІ КДНЗ с.Білобожниця

Дата: 01.06.2018 14:26

Сьогодні дітки Білобожницького КДНЗ відвідали казкову країну,де їх зустріли і Лисичка,і Вовчик,і Літечко,Буратіно,маленькі Мишинята з Котиками????Вихованці танцювали,співали, брали участь в конкурсах...Їхні обличчя світилися від сонячних промічників і щирих емоцій.Запрошені гості також взяли участь в казці!!!Працівники закладу для діточок створили захоплюючу,чарівну і неймовірну атмосферу свята- Міжнародного Дня Захисту Дітей!!!Літечко з Буратіном подарували солодощі та кульки маленьким сонечкам.??????Дітей привітали директор КДНЗ - О.С..Черкасова,начальник відділу освіти,молоді та спорту - Г.Я.Грицик та т.в.о.сільського голови І.М.Сеньків.