«Ой хто,хто Миколая любить»

Дата: 20.12.2017 15:04

У клубі села Білий Потік 17 грудня відбувся святковий концерт до дня Святого Миколая «Ой хто,хто Миколая любить».

У програмі концерту діти розповідали вірші про Миколая : Головата Мар»яна,Головатий Максим,Федорків Денис, Кавалок Іринка,Плавуцький Назар,ДанчишинМаксим,Засійбіда Каріна,Півторак Вадим,Гураль Степан,Миколайчук Владислав,Півторак Андрій,Підкович Назар.

Також у виконанні  Головатої Мар’яни та Федоркового Дениса прозвучали пісні «Святий Миколай» та «Під Новий рік».

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам і аматорам  художньої самодіяльності.І зокрема, хочемо щиро подякувати спонсору цього чудового дійства ПАП «Дзвін» Градовому В.С. за солодкі подарунки .

Завідувач клубом с.Білий Потік

Будзінська С.І.