Семінар у Білобожницькому КДНЗ :” Програмно- методичне забезпечення освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі»

Дата: 11.12.2017 11:25

30 листопада у Білобожницькому комунальному дошкільному навчальному закладі вперше відбувся спільний семінар на тему:” Програмно- методичне забезпечення освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі» за участю вихователів та методистів Заводської ОТГ та Білобожницької ОТГ. В ході семінару, вихователь 1 молодшої групи – Король Г.Б провела інтегроване заняття (пізнавальний розвиток,фізичний розвиток та мовленнєвий розвиток) на тему “Подорож у казку “ . Інтегроване заняття проведено у формі подорожі. Емоційного забарвлення на занятті додали : пальчикова гімнастика , фізичні вправі , утішки , ігри, пісенька. Зацікавлюючим моментом став прихід світлофора. Діти мали змогу виконувати практичні вправи (переходити дорогу в потрібному місці). Діти закріпили знання про сигнали світлофора . Дуже цікавим був підсумок заняття- діти самостійно викладали героїв казок(із фетру) на сторінки саморобної книги. Під час спільного засідання виступила методист відділу освіти Нога Л. М., яка зазначила , що належним чином проведена робота з сенсорного розвитку, який відіграє важливу роль для виховання і навчання дітей 1 молодшої групи.Керівник методичної комісії КДНЗ , директор комунального дошкільного навчального закладу с.Білобожниця Черкасова О.С. ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо організації та проведення занять,роздала присутнім пам"ятки для роботи вихователя.