Про призначення проміжних виборів депутатів !!!

Дата: 12.01.2018 09:27

Про призначення проміжних виборів депутатів Білобожницкої сільської ради Чортківського  району Тернопільської області в одномандатних виборчих округах №19,20.

У зв"язку з достроковим припиненням повноважень депутатів Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області Пилипець Ігоря Зеновійовича,Пилипець Івана Зіновійовича обраних в одномандатних виборчих округах №19,20 за особистими заявами,призначити на неділю 4 березня 2018 року проміжні вибори депутатів Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області в одномандатних виборчих округах №19,20.Оголосити з 13 січня 2018 року початок виборчого процесу проміжних виборів депутатів Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області в одномандатному виборчих округах №19,20.