Мобільний кейс

Центр надання адміністративних послуг «Центр ДІЇ» Білобожницької сільської ради ,в межах співпраці з партнерами проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні, отримав сучасну портативну техніку "Мобільний кейс" для виїзного обслуговування окермих категорій населення Білобожницької громади.

Рішенням сесії Білобожницької сільскої ради №959 від 30 травня 2024 року утворено пересувне віддалене робоче місце адміністратора та затверджено Порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора центру надання адміністративних послуг.

Графік роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністраторів ЦНАП:

Понеділок з 10.00 – 13.00 год

Вівторок з 10.00 – 13.00 год

П’ятниця з 10.00 – 13.00 год

Надання адміністративних послуг на пересувному робочому місці здійснюється шляхом виїзду адміністратора виключно в межах Білобожницької громади за місцем проживання/перебування суб’єкта звернення (удома, в лікарні, у закладі соціальної сфери).

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись суб’єкти звернення з категорії:

-        осіб, які досягли 80-річного віку;

-        осіб з інвалідністю 1 групи;

-        осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах.

Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення/законний представник, звертається у зручний для нього спосіб до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білобожницької сільської ради згідно із графіком його роботи, за номером робочого телефону +380674204545 або на електронну скриньку cnap@bilobozhnicka-gromada.gov.ua