ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 900 млн грн упродовж грудня

Дата: 21.12.2022 17:11

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин вчасно отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

Сьогодні ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат у грудні – упродовж місяця Фондом направлено близько 900 мільйонів гривень для проведення виплат 170 тисячам українців.

Кошти направлено вчасно та в повному обсязі для всіх потерпілих і членів їх родин, зокрема, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

Водночас, банківські операції та безпосереднє перерахування на рахунки потерпілих можуть тривати декілька робочих днів. Станом на сьогодні перерахування коштів завершено для 121,5 тисячі потерпілих і їх сімей на суму понад 751 мільйон гривень.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.