94 Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2023 році

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15  вересня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 94

Про підсумки літнього відпочинку

та оздоровлення дітей у 2023 році

Заслухавши  інформацію начальника  відділу  освіти, молоді  та  спорту  сільської  ради  Слободян  Н.Б. про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2023 році, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської  ради

ВИРІШИВ :

1.  Інформацію  про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2023 році  взяти до відома (додається).

2. Зобов’язати начальна  відділу  освіти, молоді  та  спорту  сільської  ради (Слободян  Н.Б.):

2.1. Тримати на постійному контролі питання якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2.2. Вживати заходи щодо недопущення зменшення кількості дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком;

2.3. проводити роботу щодо залучення позабюджетних коштів на оздоровлення дітей.

2.  Фінансовому  відділу  сільської  ради  при формуванні сільського бюджету   на 2024 рік, передбачити кошти на оздоровлення дітей влітку 2024 року.

3. Начальнику  відділу  освіти, молоді  та  спорту  сільської  ради Слободян  Н.Б.  дане  питання  винести  на  розгляд  чергової  сесії  сільської  ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на   начальника  відділу  освіти молоді  та  спорту  Слободян  Н.Б.

Сільський голова                                                       Віктор  ШЕПЕТА