42 Про  порядок  ведення обліку, зберігання,  використання і знищення документів та інших матеріальних   носіїв інформації, що містять  службову інформацію в   Білобожницькій   сільсь4кій   раді.

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

06  квітня   2023  року                с. Білобожниця                                  № 42

Про  порядок  ведення обліку, зберігання,  використання і знищення документів та інших матеріальних   носіїв інформації, що містять  службову інформацію в   Білобожницькій   сільській   раді.

З метою впорядкування роботи з документами, які містять службову інформацію, дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 736 «Про затвердження типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» ( зі  змінами), Закону України «Про доступ до публічної інформації (зі змінами)», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет сільської  ради

В И Р І Ш И В:

1. Утворити комісію з питань роботи із службовою інформацією у виконавчому комітеті   Білобожницької  сільської  ради та затвердити її персональний склад (додаток 1).

2. Затвердити Положення про комісію з питань роботи із службовою інформацією у виконавчому  комітеті   Білобожницької  сільської     ради            ( додаток 2).

3. Затвердити  перелік відомостей, що становлять службову інформацію у виконавчих органах Білобожницької  сільської  ради (додаток 3).

4. Затвердити Інструкцію з порядку ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Білобожницькій  сільській  раді (далі – Інструкція) (Додаток 4).

5. Відділу  організаційної, кадрової  роботи, документування  та  контролю:

5.1. Ознайомити всіх керівників структурних підрозділів  сільської ради з Інструкцією з порядку ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію   в  Білобожницькій сільській  раді  та  переліком  відомостей, що  становлять  службову  інформацію в  виконавчих  органах  Білобожницької  сільської  ради.

5.2 Здійснювати контроль за застосуванням даної Інструкції в сільській раді.

5.3 Розмістити Інструкцію на офіційному веб-сайті  Білобожницької  сільської  ради.

6. Керівникам структурних підрозділів  сільської    ради керуватися у своїй роботі з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію, цією Інструкцією.

7. Контроль за виконанням цього рішенням покласти на  секретаря  виконавчого  комітету  Грицик  Н.Є.

Сільський  голова                                                             Віктор  ШЕПЕТА