Про продаж земельної ділянки площею 0,0396 га., по вул. Дорошенка, 7, с. Буданів, Чортківського р-н

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_______________- СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

Про продаж земельної ділянки площею 0,0396 га.,

по вул. Дорошенка, 7, с. Буданів, Чортківського р-н.

Розглянувши звернення Лакомої О.В., м рішення сесії від 10.07.2024 №1008 з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет, беручи до уваги звіт, рецензію на звіт, про експертну грошову оцінку, відповідно до статей 12, 19, 81, 120, 122, 127, 128, абзаців 1-2 частини 2 статті 134, 201 Земельного кодексу України, керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0396 га., кадастровий номер 6125080500:02:001:0426, цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно з КВЦПЗ – 03.07) яка розташована по вул. Дорошенка, 7 с. Буданів, Чортківського р-н., Тернопільської обл., що підлягає продажу Лакомій Ользі Василівні в сумі  125 430, 0 грн. у розрахунку ___ грн. за 1 кв.м..

2. Продати земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, Лакомій Ользі Василівні, за ціною в сумі 125 430 грн. (__ гривень 00 копійок) у розрахунку ___ грн. (___ гривень _ коп.) за 1 (один) кв.м.

3. Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, визначену на підставі висновку про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення (дата оцінки -14.08.2024 р.), який є невід’ємною частиною складеного ФОП Піняк О.Г. звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, у розмірі 125 430,0 грн. (____ гривень 00 копійок) у розрахунку _,_ грн. (____ гривень _ коп.) за 1 (один) кв.м.

4. Договором купівлі-продажу земельної ділянки встановити, що право власності на дану земельну ділянку, виникає у покупця з моменту державної реєстрації цього права після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки.

5. Лакомій Ользі Василівні:

5.1. укласти договір купівлі-продажу, зазначеної в пункті 1 цього рішення, земельної ділянки з Білобожницькою сільською радою, здійснити нотаріальне посвідчення правочину та зареєструвати право власності на земельну ділянку, відповідно до вимог законодавства України;

5.2.своєчасно сплачувати земельний податок, використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись меж земельної ділянки та правил добросусідства;

5.3.забезпечувати вільний доступ до земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, для контролю за дотриманням покупцем умов продажу земельної ділянки та для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

6. Попередити Лакому Ольгу Василівну, що право власності на земельну ділянку може бути припинено відповідно до статей 140, 143 Земельного кодексу України.

7. Копію рішення направити заявнику.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                      Віктор Шепета

Задорожна Н.

Смеречинська Л.