22 грудня  2021  року

№ 181 Про надання згоди на відчуження по ½ частини житлового будинку та двох земельних ділянок, які заповідано дитині  ххххххххххххххххххх р.н.

№182 Про призначення ххххххххххх відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання  онуки хххххххххххххххххх

№183 Про призначення ххххххххххххххххххх відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання онуки ххххххххххххххххххх р.н.

№184 Про призначення хххххххххххх   відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання племінника ххххххххххххххххххххх р.н.

№185 Про призначення ххххххххххххх   відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання онуки ххххххххххххххххх р.н.

№186 Про призначення хххххххххх відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання онука ххххххххххххххххххххр.н.

№187 Про призначення ххххххххххххх  відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання онуків хххххххххххххххххххххххххх р.н.  та  хххххххххххххххххххххххххххх р.н.

№188 Про призначення хххххххххххххххх  відповідальною особою за життя і здоров”я та  виховання онуки хххххххххххххххххххххххххххххххх р.н.

№189 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету сільської  ради № 137 від 13 вересня 2021 року «Про затвердження рішення  комісії  щодо  надання дозволу  гр. хххххххххххххх     на   дарування 1/5 частини житлового будинку з відповідною  частиною господарських будівель та споруд  доньці  хххххххххххххххххххххх

№190 Про визначення  способу участі  хххххххххххххххххххх у вихованні  та спілкуванні з дитиною хххххххххххххх р.н.  шляхом встановлення графіку побачень.

№191 Про  надання дозволу на встановлення  пам’ятного знаку на єврейському кладовищі в с. Буданів

№194 Про  затвердження  переліку  об’єктів  та  видів оплачуваних  суспільно-корисних  робіт ( Додаток  до рішення виконавчого комітету  сільської  ради  від  22  грудня  2021  року  № 194 )

№195 Про  затвердження  переліку  громадських  робіт  для  засуджених осіб і адмінпорушників,  до покарання у вигляді безоплатни громадських   робіт за місцем проживання засуджених і адмінпорушників на 2022  рік

№196  Про  внесення  змін  до  структури  КП «Білобожниця» Білобожницької  сільської  ради