11 лютого 2021 рік

№12 Про стан  харчування  в  закладах  дошкільної  освіти

№13 Про роботу закладів  культури  щодо організації дозвілля населення у  2021 році

№14 Про організацію харчування учнів закладів загальної  середньої освіти на 2021 рік

№15

№19  Про внесення  змін до  рішення  виконавчого комітету «Про призначення уповноважених осіб за прийняття документів на субсидію та соціальні допомоги» від  18.12.2021  № 4

№21 Про зміну поштової адреси на житловий  будинок з господарськими будівлями та спорудами  вул. ХХХХХХХ  село ХХХХХХХ Чортківського району. Власник – ХХХХХХХХХ

№22  Про зміну поштової адреси на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами  вул. ХХХХХХХХ село  ХХХХХХ  Чортківського району. Власник – ХХХХХХХХ