№524 Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди земельної ділянки на території Буданівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області
УКРАЇНА
БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Від 30 червня 2022 року № 524
с. Білобожниця
Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди земельної ділянки на території Буданівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області
Розглянувши звернення голови правління Теребовлянського райСТ Мисліцької Г. від 03.06.2022, відповідно до статей 12, 141 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Припинити з Теребовлянським районним споживчим товариством право оренди на земельну ділянку площею 0,0396 га. (кадастровий номер 6125080500:02:001:0426) цільове призначення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
- Розірвати договір оренди землі від 28 травня 2012 року, укладений з Теребовлянським районним споживчим товариством на зазначену земельну ділянку, у зв’язку із припиненням права власності на об’єкт нежитлової будівлі, магазин.
- Доручити сільському голові Шепеті В.М. укласти із Теребовлянським районним споживчим товариством додаткову угоду до договору оренди землі, про розірвання цього договору.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).
Сільський голова Віктор ШЕПЕТА