№9 Про надання дозволу дарування  хххххххххххх 2/4 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд своїй  сестрі ххххххххххххх

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

14 лютого 2023   року                      с. Білобожниця                                №  9

Про надання дозволу дарування  хххххххххххх

2/4 частини житлового будинку з відповідною частиною

господарських будівель та споруд своїй  сестрі

ххххххххххххх

Розглянувши рішення  комісії з питань захисту прав дитини від  13.02.2023 року № 3, керуючись ст. 30, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.177  Сімейного кодексу України, ст.ст. 17,18 Закону України «Про охорону  дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту  бездомних громадян і безпритульних дітей», ст.31 Цивільного кодексу  України   виконавчий комітет Білобожницької сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення  Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому  комітеті   Білобожницької  сільської ради № 3  від  13.03.2023  року  щодо   надання   дозволу  гр.хххххххххххх  року  народження   на   дарування належної  їй  2/4 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд, що знаходяться за  адресою : село ххххххххх  вул. ххххххх  буд.хххх,  Чортківський  район, Тернопільська  область  своїй  сестрі Микитюк  Галині  В’ячеславівні  ххххххх року  народження, де зареєстровані  і проживають неповнолітні діти – хххххххх  року  народження  та  хххххххххх  року  народження.

Внаслідок дарування житлові та майнові права хххххххххх  та  ххххххххх  порушені не будуть.

2. Рішення виконавчого комітету  Білобожницької  сільської ради від 12.03.2021   № 37   «Про  затвердження рішення комісії щодо надання дозволу ххххххххххх     на  дарування  ¼ частини житлового будинку з відповідною частиною   господарських будівель та споруд своїй сестрі ххххххххххх» та  рішення  виконавчого  комітету  сільської  ради  від  04.10.2022  № 110 «Про надання дозволу дарування    1/4 частини житлового будинку з відповідною частиною  господарських будівель та споруд своїй сестрі хххххххххх»  вважати  таким, що  втратило  чинність.

2. Копію  рішення  направити  у відділ служби  у  справах  дітей  сільської  ради  та  заявнику.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  начальника відділу  служби  у  справах  дітей  Криницьку  О.М.

Сільський  голова                                                               Віктор  ШЕПЕТА