A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№87 Про  стан  підготовки  навчальних  закладів громади  до  нового  навчального  року

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

12  серпня  2022                       с. Білобожниця                                    № 87

 

Про  стан  підготовки  навчальних  закладів

громади  до  нового  навчального  року

  Керуючись статтями 32,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення організованої роботи закладів  освіти  Білобожницької  громади  у новому 2022/2023 навчальному році,  виконавчий комітет Білобожницької  сільської ради

ВИРІШИВ :

1. Відділу освіти, молоді, спорту  сільської  ради  (Слободян  Н.Б.), керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти вжити заходів щодо якісної підготовки освітніх закладів до початку 2022/2023 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період:

1.1. Провести перевірку готовності закладів загальної середньої освіти  та  дошкільної  освіти  до 23 серпня  та оформити акти готовності навчальних закладів до нового навчального року, підготовки теплового господарства до опалювального періоду – до 15 вересня 2022 року.

1.3. Сформувати мережу освітніх закладів на 2022/2023 навчальний рік (до 31 серпня 2022 року), передбачити застосування різних форм організації навчального процесу в умовах  воєнного  стану.

1.4. Завершити до 25.08.2022 р. розподіл навантаження та комплектування закладів освіти педагогічними працівниками;

1.5.   Провести облік дітей шкільного віку та учнів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» (до 5 вересня 2021 року).

1.6. Проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити невідкладних заходів щодо максимального залучення дітей п’ятирічного віку до різних форм дошкільної освіти (до 15 вересня 2022 року).

1.7. Проаналізувати стан здобуття повної загальної середньої освіти та вжити заходів щодо продовження навчання і працевлаштування

випускників шкіл, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (до 15 вересня 2022 року).

1.8. Вжити заходів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими потребами та продовжити роботу щодо запровадження інклюзивної форми навчання, відповідно до потреби відкрити класи інклюзивного навчання.

1.9. До початку навчального року:

    1. Організувати роботу комісії з огляду (оцінки) будівель (споруд, приміщень) закладів освіти з метою визначення можливості їх використання як найпростіших укриттів для здобувачів освіти і працівників, у тому числі з особливими освітніми потребами;
    2. Визначити захисні споруди цивільного захисту у закладах освіти чи споруди, розташовані в безпосередній близькості до місця знаходження закладів освіти щодо можливості організації у цих укриттях учасників освітнього процесу;
    3. Привести евакуаційні шляхи у відповідність з нормами законодавства, встановити покажчики руху та таблички біля входу до захисних та інших споруд, призначених для укриття учасників освітнього процесу;
    4. Визначити та позначити маршрути руху від закладів освіти до найближчих захисних споруд цивільного захисту;

4) Провести роботу із забезпечення у спорудах фонду захисних споруд водопостачання, обладнання пунктів надання медичної допомоги з необхідним інвентарем і медикаментами, підключення споруд до мережі Інтернет

1.10. Своєчасно забезпечити освітні заклади шкільною документацією, періодичною пресою, фаховими журналами, організувати роботу щодо забезпечення підручниками (до 5 вересня 2022 року).

1.11. Укласти договори щодо постачання природного газу, обслуговування котелень  та придбання дизпалива у заклади освіти.

1.12. Підготувати харчоблоки та шкільні їдальні до нового навчального року, організувати харчування дітей, особливо пільгових категорій.

1.13. Взяти участь у  педагогічних конференціях та методичних об’єднаннях (до 31 серпня 2022 року).

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на відділ освіти, молоді   та  спорту  сільської  ради  (Слободян  Н.Б.)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника  сільського  голови  з  питань  виконавчих  органів  сільської  ради  Білана  Т.Б.

 

 

Сільський  голова                                                         Віктор  ШЕПЕТА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь