БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від  31грудня 2020 року                                                                         № 77

с.Білобожниця

Про надання дозволу Пліщуку Ярославу Петровичу

розроблення проекту землеустрою щодо відведення

ділянки   площею 1,4658 га

власність для ведення особистого селянського

на території Білобожницької сільської ради

Розглянувши заяву Пліщук Я.П.., відповідно до статей 12, 33, 116, 118,121,122 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Пліщуку Ярославу Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 6125580700:01:001:4340  площею 1,4658 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  Білобожницької сільської ради комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (землі запасу, землі не надані у власність або постійне користування) за межами населеного пункту  на території Білобожницької сільської ради Чортківського району  Тернопільської області.

2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявнику.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.) та відділ економічного, земельного та комунального розвитку.

Сільський голова                                                               В.М.Шепета