A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Тернопільська область, Чортківський район

№73 Про намір передачі майна в оренду

Україна

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Перша сесія

П’яте  пленарне засідання

 

РІШЕННЯ

 

31 грудня 2020 року                                                                                                         № 73

с. Білобожниця

 

Про намір передачі майна в оренду

  

            Відповідно до статей 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (зі змінами),  Закону України  “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна”», з метою забезпечення збереження і підвищення ефективності використання комунального майна, шляхом передачі його в оренду фізичним, юридичним особам та збільшення потенційних джерел надходжень фінансових ресурсів до дохідної частини бюджету громади, врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності Білобожницької селищної ради, враховуючи   рекомендації постійної комісії сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, Білобожницька сільська рада вирішила:

 

  1. Передати в оренду для комерційних цілей (з проведенням аукціону) частину нежитлового приміщення СБК с. Ридодуби, яке належить до комунальної власності Білобожницької сільської ради (код ЄДРПОУ 04393657) та  знаходиться за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н., с. Ридодуби, вул. Т.Г.Шевченка, 25, загальною площею 56, 8 кв.м.
  2. Передати в оренду без проведення аукціону частину приміщення, яке належить до комунальної власності Білобожницької сільської ради (код ЄДРПОУ 04393657) та  знаходиться за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Білобожниця, вул. Лесі Українки, 34 загальною площею16,39 кв.м.
  3. Відділу юридичної роботи апарату Білобожницької сільської ради забезпечити внесення інформації про потенційний об’єкт оренди до ЕТС згідно вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів та постійну комісію сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Сільський голова                                                                            Віктор Шепета

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано