№7 Про  присвоєння   реєстрового   індекса   при  реєстрації  нотаріальних  дій  на  території Білобожницької  сільської  ради.

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий  комітет

Р І Ш Е Н Н Я

28  січня  2021  року                                                                    №  7

с. Білобожниця

Про  присвоєння   реєстрового   індекса   при

реєстрації  нотаріальних  дій  на  території

Білобожницької  сільської  ради.

Для  уникнення   дублювання  реєстрових  номерів  при  вчиненні нотаріальних  дій  на  території  сільської  ради , відповідно  до наказу Міністерства юстиції України від 11.11.2011 № 3306/5 «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування» керуючись   рішенням  сесії  сільської  ради  №  про  та  №  по  ст. 38  Закону  України « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні , виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1. Кожному  реєстру  для  реєстрації  нотаріальних   дій в  старостинських  округах  Білобожницької  сільської  ради  присвоїти  індекс, який  має  збігатися  з  номером  печатки  старости.

2. Запис  на  оформленому  старостою  документі  здійснювати  у  вигляді  такого  набору  цифр : 1- 5 : 2-3   тощо,  де  перша  цифра  означає  індекс реєстру  для  реєстрації  нотаріальних  дій ( номер  на  печатці  старости) , а  друга  цифра – порядковий  номер  запису  нотаріальної  дії   у  реєстрі  для  реєстрації  нотаріальних  дій.

3.Секретарю виконавчого  комітету  сільської  ради  при  реєстрації  нотаріальних  дій  в  селах  Білобожниця,Калинівщина,Мазурівка,Семаківці   записи  в  реєстрі  складати  з  однієї  цифри , яка відповідає  порядковому  номеру  нотаріальної  дії ( 1,2,3,10  тощо).

4. Старостам  старостинських  округів  Білобожницької  сільської  ради  та  секретарю  виконавчого  комітету  сільської  ради  в  своїй  роботі  керуватись  даним  рішенням .

5. Контроль  за  виконанням  даного   рішення  покласти  на   секретаря  виконкому  сільської  ради   Грицик  Н.Є.

Сільський голова                                                              Віктор  ШЕПЕТА