№598 Про  затвердження Положення про  місцеву  пожежну охорону Білобожницької сільської ради Чортківського  району  Тернопільської  області

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

29 грудня  2022 р                            с. Білобожниця                                    № 598

Про  затвердження Положення про  місцеву

пожежну охорону Білобожницької сільської ради

Чортківського  району  Тернопільської  області

Відповідно до статті 25-26, частинами першою-третьою статті 59 Закону України,  «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19,62 Кодексу цивільного захисту України, статті 78 Господарського кодексу України, частини четвертої статті 17 Закону України «Про державну  реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Білобожницька сільська рада.

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про місцеву пожежну охорону Білобожницької сільської ради.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Білас І.Л.).

Cільський голова                                                                    Віктор ШЕПЕТА