№586 Про внесення змін до рішення Білобожницької сільської ради від 31 грудня 2020 року № 75 «Про затвердження Переліків першого та  другого типів об’єктів оренди комунальної власності»

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

сімнадцята сесія

РІШЕННЯ

29 грудня 2022 року                                                                            № 586

Про внесення змін до рішення Білобожницької

сільської ради від 31 грудня 2020 року № 75

«Про затвердження Переліків першого та

другого типів об’єктів оренди комунальної власності»

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами),  Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», на підставі звернення КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради, з метою забезпечення збереження і підвищення ефективності використання комунального майна, Білобожницька сільська рада

ВИРIШИЛА:

1. Внести зміни у Перелік другого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого  рішенням Білобожницької сільської ради від 31 грудня 2020 року № 75 «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності» (зі змінами), доповнивши його (Додаток 2) пунктом 12 наступного змісту:

Нежитлове приміщення

Білобожницька сільська рада

Тернопільська обл.  Чортківський р-н,

с. Білобожниця, вул. Л. Українки, 34

Розміщення пункту постійного базування бригад с. Білобожниця Чортківської станції Е(Ш)МД

2. Забезпечити внесення інформації про потенційні об’єкти оренди до ЕТС згідно вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Білас І.Л.).

Сільський голова                                                           Віктор ШЕПЕТА