№41 Про внесення  змін  до Косівського сільського бюджету на 2020 рік.

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я

18 грудня 2020 року                                                                                    №41

с. Білобожниця

Про внесення  змін  до Косівського сільського

бюджету на 2020 рік.

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Збільшити обсяг доходів спеціального фонду сільського бюджету на 2020 рік на суму 37 000,00грн.  згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Збільшити обсяг видатків спеціального фонду сільського бюджету на суму 37 000,00грн. згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Додатки до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                                    В.М.Шепета